LOVE LOVE LOVE this food .. just wondering is there anyway to buy in bulk?? and have it shipped. We live in PA... it is so expensive??!!
We pay almost $3.60 a can for the wet.. the bag of kibble not too bad. I am not switching.. Duke's coat is like silk and he loves it!!!!!!!!!!!
just wondering if I can get it cheaper??
THANKS!

We pay almost $3.60 a can for the wet.. the bag of kibble not too bad. I am not switching.. Duke's coat is like silk and he loves it!!!!!!!!!!!
just wondering if I can get it cheaper??
THANKS!