Help Needed! I've just had an argument with my partner re this!!

just my 2c...we feed lola ziwipeaks lamb or venison but we mix it in with a harder kibble (NB alpha lamb and rabbit). She likes the flavor, and we like that she eats her grub :) we've been using ziwipeaks for about 6 months. $36 for 1kg/2.2 lbs. $80 for 25lbs of NB alpha in canada.
 
Back
Top